EEE-FN2A220P
Panasonic
22uF 100V 130mA@100kHz 1.3Ω@100kHz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +