EEE-FN1J121UP
Panasonic
Cap Aluminum 120uF 63V 20% Cylindrical 0.35 Ohm 400mA 2000 hr 105°C Emboss T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +