EEE-FN1H101L
Panasonic
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - 100uF - 50VDC - Halogen-free - 8mm Dia x 10.2mm - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +