EEE-FN1E391UL
Panasonic
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - 390uF - 25VDC - Halogen-free - 8mm Dia x 10.2mm - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +