EEE-FN0J331XL
Panasonic
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - 330uF - 6.3VDC - Halogen-free - 6.3mm Dia x 7.7mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +