EEE-FK1E681SL
Panasonic
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - 680uF - 25VDC - Halogen-free - 10mm Dia x 10mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +