EEE-FK1E470AL
Panasonic
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - 47uF - 25VDC - Halogen-free - 6mm Dia x 6mm - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +