ECW-HA3C243HB
Panasonic
Cap Film 0.024uF 1600V PP 3% (20.6 X 9.6 X 20.4mm) Radial 10mm 105°C Ammo
Description +
Search Keywords: ECWHA3C243HB
  • Part No:
    ECW-HA3C243HB
    EAR99
    1200
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.024 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    20.6 x 9.6 x 20.4 mm