ECW-HA3C102JB
Panasonic
Cap Film 0.001uF 1600V PP 5% (17.8 X 5.2 X 13mm) Radial 10mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWHA3C102JB
  • Part No:
    ECW-HA3C102JB
    EAR99
    4000
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.001 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    17.8 x 5.2 x 13 mm