ECW-H8912JVB
Panasonic
Cap Film 0.0091uF 800V PP 5%( 18 X 6 X 18mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8912JVB
  • Part No:
    ECW-H8912JVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0091 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 6 x 18 mm