- ECW-H8752HVB
Description
Cap Film 0.0075uF 800V PP 3%( 18 X 6 X 17.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Search Keywords: ECWH8752HVB
Supplier:Panasonic
Part No:ECW-H8752HVB
Supplier Standard Pack:
100 -
Dielectric:PP
Voltage:800 VDC
Capacitance Value:0.0075 uF
Tolerance:3 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:18 x 6 x 17.5 mm