- ECW-H8623HVB
Description
Cap Film 0.062uF 800V PP 3%( 23 X 8.5 X 22mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Search Keywords: ECWH8623HVB
Supplier:Panasonic
Part No:ECW-H8623HVB
Supplier Standard Pack:
100 -
Dielectric:PP
Voltage:800 VDC
Capacitance Value:0.062 uF
Tolerance:3 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:23 x 8.5 x 22 mm