ECW-H8433JV
Panasonic
Cap Film 0.043uF 800V PP 5%( 23 X 7.5 X 16mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8433JV
  • Part No:
    ECW-H8433JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.043 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 7.5 x 16 mm