ECW-H8223HV
Panasonic
Cap Film 0.022uF 800V PP 3%( 18 X 7.5 X 14.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8223HV
  • Part No:
    ECW-H8223HV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 7.5 x 14.5 mm