ECW-H8104JVB
Panasonic
Cap Film 0.1uF 800V PP 5%( 23 X 10.5 X 24.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH8104JVB
  • Part No:
    ECW-H8104JVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    800 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 10.5 x 24.5 mm