ECW-H20682JV
Panasonic
Cap Film 0.0068uF 2000V PP 5% (23 X 8.5 X 16.5mm) Radial 20mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH20682JV
  • Part No:
    ECW-H20682JV
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0068 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 8.5 x 16.5 mm