ECW-H20202HVB
Panasonic
Cap Film 0.002uF 2000V PP 3% (18 X 8 X 20mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH20202HVB
  • Part No:
    ECW-H20202HVB
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.002 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 8 x 20 mm