ECW-H20153JVB
Panasonic
Cap Film 0.015uF 2000V PP 5% (23 X 12 X 26.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH20153JVB
  • Part No:
    ECW-H20153JVB
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.015 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 12 x 26.5 mm