ECW-H20152JV
Panasonic
Cap Film 0.0015uF 2000V PP 5% (18 X 7.5 X 14mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH20152JV
  • Part No:
    ECW-H20152JV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0015 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 7.5 x 14 mm