ECW-H20123JVB
Panasonic
Cap Film 0.012uF 2000V PP 5% (23 X 11.5 X 25.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH20123JVB
  • Part No:
    ECW-H20123JVB
  • Voltage:
    2000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 11.5 x 25.5 mm