ECW-H16223HVB
Panasonic
Cap Film 0.022uF 1600V PP 3% (28 X 9.5 X 23mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16223HVB
  • Part No:
    ECW-H16223HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 9.5 x 23 mm