ECW-H16183HVB
Panasonic
Cap Film 0.018uF 1600V PP 3% (23 X 10.5 X 24.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16183HVB
  • Part No:
    ECW-H16183HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.018 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 10.5 x 24.5 mm