ECW-H16153JVB
Panasonic
Cap Film 0.015uF 1600V PP 5% (23 X 9.5 X 23mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH16153JVB
  • Part No:
    ECW-H16153JVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.015 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 9.5 x 23 mm