ECW-H12683HVB
Panasonic
Cap Film 0.068uF 1250V PP 3% (28 X 12.5 X 26.5mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12683HVB
  • Part No:
    ECW-H12683HVB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.068 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 12.5 x 26.5 mm