ECW-H12562JVB
Panasonic
Cap Film 0.0056uF 1250V PP 5% (18 X 6.5 X 18.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12562JVB
  • Part No:
    ECW-H12562JVB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0056 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 6.5 x 18.5 mm