ECW-H12273JVB
Panasonic
Cap Film 0.027uF 1250V PP 5% (23 X 9 X 22.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12273JVB
  • Part No:
    ECW-H12273JVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.027 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 9 x 22.5 mm