ECW-H12273HVB
Panasonic
Cap Film 0.027uF 1250V PP 3% (23 X 9 X 22.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12273HVB
  • Part No:
    ECW-H12273HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.027 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 9 x 22.5 mm