ECW-H12272JVB
Panasonic
Cap Film 0.0027uF 1250V PP 5% (18 X 7 X 19mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWH12272JVB
  • Part No:
    ECW-H12272JVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0027 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 7 x 19 mm