ECW-H12123JVB
Panasonic
Cap Film 0.012uF 1250V PP 5% (18 X 8.5 X 20.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH12123JVB
  • Part No:
    ECW-H12123JVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 8.5 x 20.5 mm