ECW-H10132HVB
Panasonic
Cap Film 0.0013uF 1000V PP 3% (18 X 6.5 X 18mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10132HVB
  • Part No:
    ECW-H10132HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0013 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 6.5 x 18 mm