ECW-FE2W474J
Panasonic
Cap Film 0.47uF 450V PP 5% (17.5 X 6 X 11.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C Ammo
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +