ECW-FE2W104K
Panasonic
Cap Film 0.1uF 450V PP 10%( 13 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +