ECW-FD2J153KQ
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 630VDC - 0.015uF - +-10% - Lead Spacing=10.0mm - Bulk Crimped lead - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +