ECW-FA2J184JB
Panasonic
Cap Film 0.18uF 630V PP 5% (18.2 X 6.5 X 16.7mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWFA2J184JB
  • Part No:
    ECW-FA2J184JB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.18 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.2 x 6.5 x 16.7 mm