ECW-F6473HL
Panasonic
Cap Film 0.047uF 630V PP 3% (15.5 X 6.4 X 10.8mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6473HL
  • Part No:
    ECW-F6473HL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    15.5 x 6.4 x 10.8 mm