ECW-F6223HLB
Panasonic
Cap Film 0.022uF 630V PP 3% (12.5 X 6.2 X 14mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6223HLB
  • Part No:
    ECW-F6223HLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    12.5 x 6.2 x 14 mm