ECW-F6164HL
Panasonic
Cap Film 0.16uF 630V PP 3% (18 X 9.3 X 13.8mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6164HL
  • Part No:
    ECW-F6164HL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.16 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 9.3 x 13.8 mm