ECW-F6135HL
Panasonic
Cap Film 1.3uF 630V PP 3% (28 X 17.6 X 24.4mm) Radial 25mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6135HL
  • Part No:
    ECW-F6135HL
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    1.3 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 17.6 x 24.4 mm