ECW-F4623HBB
Panasonic
Cap Film 0.062uF 400V PP 3% (15.5 X 7 X 19mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF4623HBB
  • Part No:
    ECW-F4623HBB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.062 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Lead Pitch For Radial:
    7.5 mm