ECW-F4513JBB
Panasonic
Cap Film 0.051uF 400V PP 5% (15.5 X 6.5 X 18.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF4513JBB
  • Part No:
    ECW-F4513JBB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.051 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Lead Pitch For Radial:
    7.5 mm