ECW-F4135JB
Panasonic
Cap Film 1.3uF 400V PP 5% (28 X 17 X 24mm) Radial 25mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4135JB
  • Part No:
    ECW-F4135JB
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    1.3 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Lead Pitch For Radial:
    25 mm