- ECW-F4124JBB
Description
Cap Film 0.12uF 400V PP 5% (18 X 8 X 20mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Search Keywords: ECWF4124JBB
Supplier:Panasonic
Part No:ECW-F4124JBB
100 -
Voltage:400 VDC
Capacitance Value:0.12 uF
Tolerance:5 %
Mounting:Through Hole
Lead Pitch For Radial:10 mm