ECW-F4124HB
Panasonic
Cap Film 0.12uF 400V PP 3% (18 X 8 X 15mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4124HB
  • Part No:
    ECW-F4124HB
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.12 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Lead Pitch For Radial:
    15 mm