ECW-F4114HBB
Panasonic
Cap Film 0.11uF 400V PP 3% (18 X 7.5 X 19.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF4114HBB
  • Part No:
    ECW-F4114HBB
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.11 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Lead Pitch For Radial:
    10 mm