ECW-F2W824JA
Panasonic
Cap Film 0.82uF 450V PP 5% (18.1 X 8.2 X 12.7mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2W824JA
  • Part No:
    ECW-F2W824JA
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    0.82 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.1 x 8.2 x 12.7 mm