ECW-F2W564KAB
Panasonic
Cap Film 0.56uF 450V PP 10% (18.1 X 7 X 16.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2W564KAB
  • Part No:
    ECW-F2W564KAB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    0.56 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.1 x 7 x 16.5 mm