ECW-F2W225KAB
Panasonic
Cap Film 2.2uF 450V PP 10% (18.8 X 12.8 X 22.9mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2W225KAB
  • Part No:
    ECW-F2W225KAB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.8 x 12.8 x 22.9 mm