- ECW-F2W185JA
Description
Cap Film 1.8uF 450V PP 5% (18.8 X 11.6 X 16.7mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Search Keywords: ECWF2W185JA
Supplier:Panasonic
Part No:ECW-F2W185JA
Supplier Standard Pack:
100 -
Dielectric:PP
Voltage:450 VDC
Capacitance Value:1.8 uF
Tolerance:5 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:18.8 x 11.6 x 16.7 mm