ECW-F2W184KAB
Panasonic
Cap Film 0.18uF 450V PP 10% (13 X 6.1 X 15.2mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF2W184KAB
  • Part No:
    ECW-F2W184KAB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    0.18 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    13 x 6.1 x 15.2 mm