ECW-F2W155RJA
Panasonic
Cap Film 1.5uF 450V PP 5% (18.8 X 10.7 X 20.8mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF2W155RJA
  • Part No:
    ECW-F2W155RJA
    EAR99
    300
  • Voltage:
    450 VDC
  • Capacitance Value:
    1.5 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.8 x 10.7 x 20.8 mm